Zlato z Bratislavy

Ze vzdálenostně nejbližšího turnaje s elektronickými helmami jsem si přivezla zlato z olympijské váhy do 67 kg

Slovenské taekwondo dělá velké kroky vpřed a kdysi málo obsazovaný turnaj Bratislava open letos přilákal slušné množství sportovců z okolních zemí , ale i z exotických destinací včetně Izraele. Hala Na Pasienkách se dnes jmenuje Hant Arena a vešlo se sem 6 tatami s velkým hledištěm, které se zaplnilo z více jak poloviny.

Protože se nejednalo o G turnaj zvolila jsem si místo obvyklých 62 kg váhovou kategorii do 67kg, což je má nová olympijská váha. Vcelku bez problémů jsem se se změnou kategorie vyrovnala i když má finálová soupeřka z repre týmu Dolního Rakouska byla poměrně dost narostlá, což jsem zase tak moc na tomto turnaji neočekávala. Postupně jsem si našla slabá místa v obraně soupeřky a přestože mi neuznali již v prvním kole face kick dokázala jsem soupeřku porazit a získat zlatou medaili a pohár.

Turnaj byl opět o spoustě přátelských setkání a dobré nálady, i když jsem se dozvěděla , že Slovensko z bezpečnostních důvodů neruší účast na ME do 21 let jako my z ČR.

Jinak krásné odpoledne v pátek před turnajem v Bratislavě u Dunaje a Nového Národního divadla , také noční procházka na hrad byla krásná. V sobotu po turnaji jsme dokonce stačili dojet do Pelhřimova na závěr Festivalu rekordů a kuriozit , kde vystoupil se 60 minutovým koncertem Marek Ztracený a následoval pěkný ohňostroj.

• C:\fakepath\13415504 1057418190962002 931990042659378208 o
  • C:\fakepath\IMG 20160612 000631
  • C:\fakepath\IMG 20160611 073645
  • C:\fakepath\13415435 1056885087681979 7171442037943527862 o
  • C:\fakepath\13346395 1056884584348696 988362749665734041 o
  • C:\fakepath\13350257 1056885574348597 2078738412923546021 o 1
  • C:\fakepath\13403314 1056884187682069 6193260392816280702 o
  • C:\fakepath\13443210 1056882564348898 4713655707161861516 o